ПЛАН ВИХОВНОЇ РОБОТИ ШКОЛИ





                                                                                         ЗАТВЕРДЖУЮ
                                                                                         Директор школи
______________ Є.М.МАТВІЇВ
«___» ___________2015року











ПЛАН
ВИХОВНОЇ РОБОТИ
САВЧИНСЬКОЇ
загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів
на 2015-2016н.р.
















Розділ І. Аналіз виховної роботи за 2014-2015н.р.

Керуючись рекомендаціями МОН України щодо організації виховної роботи у 2014-2015 н.р., державною програмою «Основні орієнтири виховання учнів 1-12 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», річним планом виховної роботи школи на 2014-2015 навчальний рік, педагогічні працівники реалізовували конкретні завдання виховної роботи відповідно до виховної програми школи на 2011-2015 н.р. «Виховання  національної самосвідомості школярів як особистої ідентифікації зі своєю нацією».
Виховна робота в школі базувалася на загальнолюдських цінностях та духовних, моральних і культурних засадах народу України. Діяла чітко визначена система, спрямована на формування відповідного виховного простору з потужним виховним впливом на особистість учнів, що сприяло формуванню їх ціннісних орієнтирів та духовних пріоритетів.
У 2014-2015 навчальному році у школі навчалось 116 учнів (станом на 29.05.2015); 1-4 класів: 40 учнів; 5-9 класів: 56 учнів; 10-11 класів – 20 учнів.              
          Школа має свою історію та традиції. Має свій прапор, логотип та гімн.
Особлива увага у 2014-2015 навчальному році приділялася розвитку творчих здібностей учнів. З цією метою:
Ø Скоординована робота педагогічного колективу, батьківських комітетів та громадських організацій;
Ø Завершено оснащення історико-краєзнавчої музейної кімнати (класу);
Ø Продовжено співпрацю школи із закладами, які працюють на базі школи: районним будинком дитячої творчості, філією районної дитячої музичної школи, сільською бібліотекою.
Діяльність педагогічних працівників є демократичною та відкритою для громадськості. Важливі рішення приймаються виважено, обговорюються з батьками, учнями та вчителями. У школі діє та постійно оновлюється web-сайт.
Наші учні є переможцями та призерами предметних олімпіад, районних, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та спортивних змагань.
Діяльність школи систематично висвітлюється на шпальтах районної газети «Голос з-над Бугу».

Позитивними результатами у виховній роботі за 2014-2015 навчальний рік є:
·        активізація громадянського національно-патріотичного напрямку виховної роботи;
·        активна участь у конкурсах районного, обласного та Всеукраїнського рівнів;
·        готовність педагогів до інноваційної діяльності;
·        створення сприятливих умов для розвитку творчих здібностей дітей;
·        підвищення якості проведених загальношкільних заходів;
·        підвищення рівня вихованості учнів.
У 2014-2015 навчальному році в школі працювали гуртки та спортивні секції: гурток козацько-лицарського виховання «Джура», вокально-хореографічний гурток, секції з футболу, волейболу та баскетболу (на добровільних засадах). Всього в гуртках і секціях займалось 60 учнів (50% від загальної кількості дітей).
Протягом звітного періоду було працював один волонтерський загін «Крила надії», до якого входили учні 10-11 класів 9кер. Кузняк І.Є.)  , які допомагали збирати продукти й теплий одяг для військовослужбовців у зоні АТО.
Потягом 2014-2015 навчального року шляхом проведення для учнів різнопланових виховних заходів було реалізовано основні принципи національного, патріотичного, громадянського, правового, превентивного, екологічного, естетичного, спортивно-оздоровчого, родинного та трудового виховання.
Протягом навчального року здійснювалось виважене корегування плану та організація виховної роботи на основі діагностики та аналізу проведених заходів.
На належному методичному рівні проведено загальношкільні заходи: свято Першого та Останнього дзвоника (кер. Кузняк І.Є..), єдиний урок «Україна пам’ятає» до Дня партизанської слави (кер. Немець М.П.), свято до Дня вчителя (кер. Кузняк І.Є.), свято «З Україною в серці» до Дня української писемності і мови (кер. Голод Т.Б.), Посвята в козачата (кер. Горна О.П.),»Андріївські вечорниці» (кер. Кузняк І.Є.), свято Миколая (кер. Приступа Л.Я.), єдиний урок «Задзвеніли срібні дзвони в Україні» до Дня Соборності і свободи України (кер. Немець М.П.), єдиний урок «Подвиг українських юнаків у бою під Крутами» (кер. Немець М.П..), єдиний урок «Тим, хто проживає в 30-ти кілометровій зоні» до Дня пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи (кер. Лагода Л.В..), урок-реквієм біля пам’ятника загиблим воїнам-односельцям до 70-річчя Великої Перемоги (кер. Кузняк І.Є., Немець М.П.), свято Букваря (кер. Приступа Л.Я.),  свято «Середня школо, здрастуй, початкова – прощавай!» (кер. Борковська І.І.), випускний вечір (кер. Мачинська Н.В., Горна О.П., Кузняк І.Є.)
Також були проведені тематичні тижні: тиждень безпеки руху «Обережно! Діти на дорозі!», Олімпійський тиждень, тиждень антитютюнової та антиалкогольної пропаганди «Молодь обирає здоров’я!», тиждень правових знань, тиждень безпеки життєдіяльності.
Протягом року було організовано:
·        Свято Осені та солодкий ярмарок;
·        Проведено благодійний ярмарок на підтримку учасників АТО;
·        Козацькі забави та посвяту в козачата для 5 класу;
·        Андріївські вечорниці та Свято Миколая;
·        Зустріч з випускниками;
·        Мовознавчий турнір «Ігри патріотів»;
·        Шевченківські дні;
·        Акцію «Великодня писанка»;
·        святковий концерт до Дня матері;
·        проведено огляд-конкурс військової пісні і строю;
·        проведено районний етап гри «Джура» Сокіл;
·        участь і призове місце в обласних змаганнях гри «Джура»
Значна увага приділялась учням, які схильні до правопорушень (учнів, які перебувають на ВШО станом на 29.05.2015 р. – 1) та сім’ям, які опинилися в скрутних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги : велась систематична робота з щоденним контролем відвідування учнів, індивідуальна робота з учнями та їх батьками з боку адміністрації школи, класних керівників та практичного психолога, плідно працювала Рада профілактики правопорушень школи (проведено 4 засідання). Під постійною опікою знаходились учні пільгових категорій (дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування – 1, дітей з багатодітних родин – 12, дітей-інвалідів – 2).
Щоденно проводились рейди «Шкільне подвір’я», «Запізнення», у вересні та лютому – рейд «Урок» та «Вечірня дискотека».
 Системно здійснювалася робота з профілактики травматизму серед учнів та збереження здоров’я і життя дітей.
Протягом року проходили чисельні акції з благоустрою території школи. Учнями, вчителями та персоналом школи було висаджено близько 150 дерев.
Протягом року щопонеділка по класах проводилися інформаційні хвилини. Створювалися стіннівки, колажі, інформаційні листи, буклети, агітаційні плакати.
Планування виховної роботи класними керівниками – один із головних факторів успішного виховного процесу. Класні керівники складають психолого-педагогічні характеристики класу, соціальний паспорт, паспорт здоров’я учнів, таблицю рейтингу, обирають виховний проект, формують чіткі цілі та завдання виховної роботи з учнями, аналізують роботу за минулий навчальний рік, щомісяця роблять аналіз стану учнівських правопорушень. Планування  ведеться за такими розділами: основні виховні заходи, тематика класних годин, учнівське самоврядування, зайнятість учнів, індивідуальна робота з дітьми, охорона життя і здоров'я, робота з батьками.
Бездоганно планують та ведуть документацію з виховної роботи класні керівники: Приступа Л.Я. (1-2 кл.-комплект), Деленко С.П. (7 кл.), Лагода Л.В. (8 кл.), Харкевич Г.Я. (9 кл.), Немець М.П. (10 кл.) та Мачинська Н.В. (11 кл.)
Методичним супроводженням виховної роботи є засідання методичного об’єднання класних керівників та класоводів 1-11 класів, виступи на педагогічних радах, нарадах при директорі, нарадах при заступнику директора з виховної роботи, науково-методичних конференціях, психолого-педагогічних семінарах.
Виховна проблема методичного об'єднання класних керівників: Формування національної свідомості, патріотичних почуттів учнів засобами національно-патріотичного виховання
На засіданнях методичного об’єднання класних керівників (керівник – Немець М.П.), головна увага приділялася проблемі вдосконалення виховного процесу, піднесення якості та ефективності роботи учнівського самоврядування, забезпечення злагодженості дій школи і сім’ї у вихованні учнів, профілактики дитячих правопорушень, забезпечення умов щодо збереження здоров'я учнів та запобігання всім видам дитячого травматизму.
Плідною була робота шкільної бібліотеки,  на належному рівні проведено Місячник шкільних бібліотек. У вересні та січні проводилися рейди «Увага, книга!», «Шкільний підручник». Учні школи залучалися до заходів, що проходили на базі сільської бібліотеки.
До проведення багатьох виховних заходів долучалися органи шкільного учнівського самоврядування та педагоги.
Робота учнівського самоврядування планувалася у співдружності з адміністрацією школи. У листопаді-грудні 2014  року лідерами учнівського самоврядування було організовано волонтерський загін «Крила надії», й проведено акцію «Серцем до серця», «Лист воїнам АТО»,«Андріївські вечорниці» та благодійну акцію «Помічники Миколая», кошти з якої пішли на потреби військовослужбовцям у зоні АТО.
На виконання статті 35 Закону України «Про освіту», статті 6 Закону країни «Про загальну середню освіту» педагогічним колективом проводилася системна робота з організації контролю за відвідуванням учнями навчальних занять, а саме: медична сестра щоденно заповнювала книгу обліку відвідування занять, в яку після першого уроку заносилися відомості про відсутніх учнів. Інформація про систематичні пропуски окремих учнів використовувалася під час проведення засідання групи оперативного реагування школи, для індивідуальних бесід з учнями та батьками, під час проведення батьківського лекторію.  Причини відсутності учнів класні керівники підтверджували відповідними довідками. З учнями, які пропускають заняття без поважних причин, систематично проводилася профілактична робота, а також з їх батьками.
Черговий адміністратор контролював відвідування занять учнями. Питання відвідування виносилося раз на місяць на нараду при директорові.
Протягом 2014-2015 навчального року багато уваги приділялось питанням безпеки життєдіяльності учнів під час навчально-виховного процесу та в позаурочний час. У роботі з дітьми педагогічні працівники дотримувалися вимог Законів України «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», «Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу», нормативних документів в галузі освіти з питань безпеки життєдіяльності учнів.
Класні керівники вчасно проводили з учнями інструктажі з ТБ, заходи в рамках тематичних тижнів з безпеки життєдіяльності, щотижневі бесіди про збереження життя та здоров’я, про що записували до журналів з ТБ, планів класних керівників, класних журналів.
На належному рівні виконувалися заходи щодо здійснення санітарно-гігієнічного режиму в школі, профілактичних медичних оглядів учнів, здійснення контролю за проведенням уроків фізкультури та трудового навчання.
Важливе місце у виховній роботі займала бібліотека школи.  Завідуюча бібліотекою Мачинська Н.В. систематично проводила просвітницьку роботу серед учнів щодо популяризації нових книг, збереження книг та підручників, привернення уваги до необхідної літератури. На належному рівні пройшли акції «Живи, книго!» та «Подаруй бібліотеці книгу!».
Велику увагу питанням виховання учнів приділяла практичний психолог Антощук Л.Є. Проведена соціальна паспортизація класів й школи. Складені і опрацьовані списки дітей-сиріт, напівсиріт, дітей з багатодітних сімей, із малозабезпечених сімей, дітей-інвалідів. Дітям, які цього потребували, було організовано з перших днів навчання безкоштовне харчування, першочергове забезпечення підручниками.
Складені списки дітей ВШО та дітей із сімей, що опинилися в скрутних життєвих обставинах. З цими дітьми і їх сім'ями велася постійна робота. На кожного учня складена психолого-педагогічна характеристика, двічі на рік складалися акти обстеження матеріально-побутових умов життя.
Вчасно виявлялися персональні, міжособистісні, сімейні труднощі і конфлікти, надавалася необхідна консультативно-методична і психолого-педагогічна допомога.
Для вивчення професійних нахилів і можливостей проведено тестування учнів 9-х класів з метою надання допомоги у їх професійному самовизначенні. Проводилися зустрічі зі студентами – випускниками школи минулих років – та викладачами вищих навчальних закладів.
Серед недоліків відмічено недостатній рівень системності в корекційній роботі; не надто помітний результат роботи з учнями, які без поважних причин пропускали окремі уроки.
Також серед недоліків є й виконавська дисципліна класних керівників – не всі класні керівники вчасно здавали відповідну документацію, не достатньо залучали учнів свого класного колективу до участі в конкурсах та змаганнях. Особливу увагу слід звернути класним керівникам на якість проведення класних годин та інформаційних хвилинок, які не завжди носили змістовний характер.

Розділ ІІ. Завдання на 2015-2016н.р.

•    Надання адміністрацією школи систематичної методичної допомоги класним керівникам під час планування їх роботи;
•    Контроль рівня морального, правового та превентивного виховання учнів у класних колективах;
•    Підвищення ролі громадянського та патріотичного виховання дітей;
•    Створення умов для учнів та вчителів для участі у шкільних та міських конкурсах;
•    Посилення контролю за виконавською дисципліною класних керівників;
•    Використання інноваційних форм роботи із забезпечення діяльності самоврядування;
•    Активізація волонтерської роботи;
•    Посилення контролю за відвідуванням учнів;
•    Систематична підтримка зв’язку з батьками;
•    Посилення ролі учнівського самоврядування в житті школи;
•    Продовжити формування в учнів навичок культури здоров’я, безпечної поведінки, підвищення рівня їх інформованості з питань профілактики тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, профілактики ВІЛ/СНІДу.

Розділ ІІІ. Планування виховної роботи

І. Організаційна робота




Заходи


Відповідальний

Класи
Відм. про вик.

1.

Провести вибори учнівського комітету, активу школи.


ЗВР, класні керівники

5-11

2.
Провести вибори учнівського самоврядування у класних колективах.

Класні керівники
5-11


3.

Організувати навчання органів учнівського самоврядування.


ЗВР

5-11



4.


Сформувати раду профілактики правопорушень  та організувати її роботу.


Директор, ЗВР




5.

Організувати чергування учнів по школі.

ЗВР

6-10


6.

Організувати роботу гуртків, спортивних секцій та узгодити плани їх роботи.

ЗВР, керівники гуртків, секцій

1-11


7.

Зібрати інформацію про зайнятість учнів у позаурочний час.

ЗВР, кл. керівники

1-11


8.

Провести нараду класних керівників з питань планування роботи на новий навчальний рік.

ЗВР

1-11


8.

Організувати роботу ШМО класних керівників.

Голова ШМО

1-11


9.

Поновити класні куточки.

Класні керівники

1-11


10.

Провести громадський огляд умов життя та виховання учнів.

Класні керівники, соціальний педагог

1-11


11.

Організувати роботу з учнями щодо здорового способу життя.

Вчитель
основ здоров’я


5-11


12.

Спланувати і організувати роботу батьківського всеобучу.

Класні керівники

1-11


13.

Виявити і поставити на облік дітей девіантної поведінки.

ЗВР

1-11


14.



Поновити банк даних на дітей пільгових категорії, обдарованих дітей.


ЗВР

1-11

 15.

Організувати роботу з екологічного виховання.

Вчитель основ здоров’я

5-11


16.


Поновити куточки «На допомогу класному керівнику», «Скарбничка класного керівника».


ЗВР, класні керівники, бібліотекар

1-11


17.


Організація та проведення акцій:
-          «Живи, книго!»;
-           «Школа – наш рідний дім»;
-           «Свічка пам’яті»;
-          «Посади дерево памяті»;
-          «Первоцвіти просять захисту» та ін.

ЗВР, класні керівники, учнівське самоврядування.

1-11


ІІ. Тематичні місячники

Вересень. «На навчання і на труд знов підручники нас звуть!»
(місячник проведення Всеукраїнського рейду «Урок»). 


№ з/п

Заходи
Дата пров.
Відповідальний
Відм. про вик.

1.

Взяти участь у проведенні Всеукраїнського рейду «Урок».


протягом вересня

ЗВР, класні керівники


2.

Провести Тиждень знань:
а) свято Першого дзвоника;
б) посвята у першокласники;
в) проведення Першого уроку;
г) ознайомлення із правилами внутрішнього розпорядку, «Законами життя школи», Конвенцією ООН про права дитини.


1- 4.09


ЗВР,
класні керівники


3.

Провести заходи, присвячені70-річчю закінчення Другої світової війни 1939-1945 рр..

2.09

ЗВР, класні керівники


4.

Організувати чергування в класах, їдальні й по школі.

до 4.09

ЗНВР, класні керівники


5.

Провести Олімпійський тиждень.


7-11.09

Вчитель фізичного виховання


6.


Заповнити соціальні паспорти школи та класів.


до 10.09

ЗВР, класні керівники


7.


Залучити учнів до гуртків, секцій, факультативів, клубів за інтересами. 


до 15.09

Керівники гуртків, 
класні керівники


8.

Організувати та реалізувати проект «Вибори учнівської ради – 2015», провести установчу учнівську конференцію.


до 18.09

ЗВР, класні керівники


9

Провести Місячник безпеки руху «Обережно! Діти на дорозі!».


до 20.09

Класні керівники


10

Провести заходи по відзначенню Дня партизанської слави:
-        виховні години «Минуле, теперішнє та майбутнє у вчинках та діяннях українців»;
-        впорядкування пам’ятника біля Криївки;
-       «Мандрівка до місць бойової слави» (Криївка).


22.09

Керівники гуртка «Джура»


11


Організувати роботу учнівського самоврядування, затвердити план її роботи.

до 25.09

ЗВР, учнівська рада


12

До Всесвітнього Дня туризму:
-          туристичний похід;
-          презентація фото-звітів.



25.09
28.09


Класні керівники, керівники гуртків


13

До Всесвітнього Дня музики та бібліотеки:
-          знайомство із шкільною бібліотекою;
-          приготування сонячних листівок;
-          акція «Живи, книго!».


30.09-1.10

Класні керівники, бібліотекар, вчитель музики


14

Провести заходи з вшанування пам’яті  Андрея Шептицького.


Протягом вересня

Класні керівники


15

Зробити аналіз стану правопорушень по класах, школі.


30.09

ЗВР, класні керівники


16

Скласти акти матеріально-побутового обстеження на дітей, позбавлених батьківського піклування.

до 30.09

ЗВР, класні керівники, соціальний педагог


Жовтень. «Школа – наш рідний дім»
(місячник щодо дотримання законодавства про обов’язкову середню освіту)


№ з/п


Заходи

Дата пров.

Відповідальний
Відм. про вик.

1.

Розробити заходи щодо проведення місячника «Щодо дотримання законодавства про обов’язкову середню освіту».


протягом жовтня

ЗНВР, ЗВР


2.

Підготовка і проведення Дня вчителя:
-          єдиний день самоврядування;
-          показ відео презентації про вчителів;
-          святковий концерт.

2.10.


Класний керівник 11 класу



3.

Всеукраїнська акція «Юний натураліст».
Свято Осені для учнів 1-4 класів. Осінній солодкий ярмарок.


9.10.

Класоводи, учнівське самоврядування


4.

Взяти участь в районному огляді-конкурсі «Сурми звитяги».

8.10

ЗВР, вчитель музичного мистецтва


5.

Заходи до Дня Українського козацтва та Дня захисника України.

до 14.10.
ЗВР,
класні керівники


6.

Повстанська ватра. Виконання повстанських пісень.

16.10

ЗВР, Класні керівники



7.

Читацька конференція «Тої слави козацької повік не забудем».


19.10

Бібліотекар,
класні керівники


8.


Планування роботи на осінні канікули.


до 19.10

Класні керівники


9.


Засідання Ради профілактики правопорушень.

22.10

ЗВР



10.


Заходи до 71-ї річниці визволення України      від німецько-фашистських загарбників.


до 28.10

ЗВР, класні керівники


11.

Святкова лінійка  «Листопадовий чин» (До Дня проголошення ЗУНР)

30.10

ЗВР, вчитель історії



12.

Зробити аналіз стану правопорушень по класах, школі.


до 31.10

ЗВР, класні керівники


Листопад. «За здоровий спосіб життя»
(місячник превентивного виховання).


№ з/п


Заходи

Дата пров.

Відповідальний
Відм. про вик.

1.


День української писемності та мови. Свято рідної мови «Мужай, прекрасна наша мово».

09.11

Філологи, бібліотекар


2.

Конкурс поезій про мову між учнями 2- 4 класів

10.11

Учнівське самоврядування


3.


Провести індивідуальну роботу з учнями, які стоять на ВШК.


протягом листопада

Адміністрація школи


4.


Відвідати сім`ї, в яких проживають діти з девіантною поведінкою.


протягом листопада

Класні керівники


5. 


Тиждень антиалкогольної та антинаркотичної пропаганди.

16-20.11.

Вчитель основ здоров’я



6.


Бесіди до Міжнародного дня толерантності.


16.11.

Класні керівники


7.

Тематичні бесіди, класні години до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933р.р. в Україні.

23.11.

Класні керівники



8.

Урок-реквієм «Голгофа голодної смерті – вічний біль України». Акція «Незабудки пам’яті».

25.11
ЗВР, класні керівники 8-11 класів


9.

Заходи, присвячені Революції гідності.

20.11

ЗВР, класні керівники


10.

Зробити аналіз стану правопорушень по класам, школі.


до 30.11.

ЗВР, класні керівники


Грудень. «Я, родина, Україна.»
(місячник національно-патріотичного виховання)




Заходи

Дата пров.

Відповідальний
Відм про вик.

1.

Відзначення Міжнародного дня боротьби зі СНІДом та Всесвітнього дня здоров'я.
Участь в акціях «Молодь проти насильства та злочинності», «Життя без куріння», «Даруймо радість дітям», «Тверезість», «Молодь проти наркоманії та СНІДу».

1.12

Вчитель основ здоровя

2.

Військово-спортивне свято «Тато і я»;
Вечори відпочинку у старших класах до Дня Збройних сил України.
 4.12.
Класоводи, класні керівники, вчитель фізичного виховання



3.

Провести класні години, бесіди на тему: «Символи моєї держави», «Мій край – моя історія жива», «Конституція України – основний закон держави».


протягом грудня

Класоводи, класні керівники


4.

Тиждень права.

7-11.12.

Вчитель права


5.

Участь в  конкурсі «Різдвяні дзвіночки»

грудень
Вчитель музичного мистецтва


6.


Взяти участь у конкурсах: «Об’єднаймося, брати мої»; «Історія України і державотворення».


протягом грудня

Вчителі української мови та літ., історії


7.


Андріївські вечорниці.

11.12

ЗВР, 9 клас


8.

Засідання Ради профілактики правопорушень.


17.12.

Директор школи, ЗВР

9.
Благодійна акція «Помічники Миколая»
14-17 грудня
ЗВР, учнівське самоврядування


10.


Свято Миколая.


18.12.

Класоводи, 7 клас


11.


Відзначення новорічних та Різдвяних свят:
-          фабрика Діда Мороза;
-          конкурс новорічних іграшок;
-          новорічні свята (за окремим графіком).


24-30.12.

Класоводи,
класні керівники,
ЗВР


12.

Провести інструктажі з ТБ та правил поведінки під час новорічних та різдвяних свят і зимових канікул.


25.12.

Класні керівники


13.

Зробити аналіз стану правопорушень по класах, школі. Звіт з право виховної роботи.


до 28.12.

ЗВР, класні керівники


Січень. «Я – син народу, що в гору йде...»
(місячник громадянського виховання)


№ з/п


Заходи

Дата пров.

Відповідальний
Відм. про вик.

1.

Провести заходи з вшанування пам’яті  М. Грушевського.


протягом січня

Класні керівники, вчитель історії


2.


Провести навчання учнівської ради.


на зимових канікулах

ЗВР, дирекція


3.


Експрес-огляд літератури з проблем виховання.


протягом січня

ЗВР, Рада профілактики


4.


Провести годину спілкування з українознавства «Свято Водохреща».


19.01.

Класні керівники


5.


Провести заходи до Дня Соборності України.


22.01

Класні керівники, вчитель історії


6.


Бесіди щодо протидії проявам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації в українському суспільстві.


протягом січня

Класні керівники


7.

Круглий стіл „Видатні українці у світовому просторі”

протягом січня-лютого

ЗВР, бібліотекар


8.

Лінійка «Крути: подвиг і трагедія».
(заходи щодо вшанування героїв Крут).


29.01.

ЗВР, вчитель історії


9.


Зробити аналіз стану правопорушень по класах, школі.


до 29.01.

ЗВР, класні керівники


Лютий. «Тобі краса дарована, людино!»
(місячник художньо-естетичного виховання)


№ з/п


Заходи

Дата пров.

Відповідальний
Відм. про вик.

1.


Виховний захід «Вечір зустрічі шкільних друзів»

3.02

ЗВР, класний керівник 11 класу

2.
Свято бабусь. Конкурс «Супербабуся -2016!»
5.02
Класоводи


3.

День Святого Валентина:
-          поштова скринька;
-          виховна година «Несемо істину й любов».


12.02.

ЗВР, класні керівники


4.

Проведення Тижня боротьби з туберкульозом

8-12.02

Вчитель основ здоровя


5.

Турнір юних мовознавців серед учнів 2 – 4 класів


19.02

Класоводи


6.


Свято«Мово моя українська, батьківська, материнська»
(до Міжнародного дня рідної мови )


22.02

Вчителі української мови та літератури


7.


Вшанування героїв Небесної сотні(заходи, волонтерські акції, збір коштів для поранених військовослужбовців)


лютий

ЗВР,учнівське самоврядування


8.


Виховні заходи з нагоди 145-ти річчя 
з дня народження Лесі Українки
25.02.
Вчителі-філологи, бібліотекар, учні школи



9.

Зробити аналіз стану правопорушень по класах, школі.


до 29.02.

ЗВР, класні керівники


Березень. «Батьки і діти, діти і батьки - неподільне і одвічне коло.»
(місячник родинного виховання)


№ з/п



Заходи

Дата пров.

Відповідальний
Відм. про вик.

1.

Тиждень сім`ї «Я і моя родина»:

Загальношкільний захід «Родина, як  зірка єдина» (виховні години, святковий концерт)

7-11.03.

Класні керівники, ЗВР, вчитель музичного мистецтва


2.


Відзначення Шевченківських днів у школі:


-          Загальношкільний  захід: «Слово Шевченка карбується в серцях…»


-          Конкурс читців творів Т.Шевченка


-          Конкурс малюнків «Сторінками «Кобзаря»


9-11.03.

Вчителі-філологи, вчитель музичного мистецтва


3.


Театралізована вистава до Всесвітнього дня театру.


7.03.

ЗВР, класні керівники


4.

Тиждень духовності.

14-18.03

Вчитель християнської етики


5.


Засідання Ради профілактики правопорушень.

17.03

ЗВР


6.


Провести конкурс на найбільше родовідне дерево

Протягом березня

Класоводи


7.


Інструктажі з ТБ та правил поведінки під час весняних канікул.


18.03.

Класні керівники


8.

Зробити аналіз стану правопорушень по класах, школі.


до 31.03.

ЗВР, класні керівники


Квітень. «Вахта пам`яті»
(місячник патріотичного виховання)


№ з/п


Заходи

Дата провед.

Відповідаль-ний
Відм. про вик.

1.


Конкурс на кращу гумореску (до Дня гумору).
Солодкий ярмарок.


1.04.

ЗВР, учнівське самоврядування


2.


До Дня Перемоги:
-          уроки мужності по класах із запрошенням ветеранів ВВВ;
-          книжкова виставка у бібліотеці «Ніхто не забутий, ніщо не забуте».
-          виставка документальної хроніки в кабінеті історії та права;
-          упорядкування пам`ятника загиблим воїнам-односельцям;


протягом квітня


Класні керівники
Бібліотекар

Вчитель історії та права
Вчителі труд. навчання
Кл. керівники



3.

Тематичні бесіди до Дня Космонавтики.

12.04.

Класні керівники


4.


Виховний захід «Земле рідна, понівечена скрипко моя» (до Дня землі).


22.04.

Класні керівники



5.

Участь в акціях «До чистих джерел», «Первоцвіти України», «Посади дерево»

протягом квітня

Вчитель біології, класні керівники





  6.



До Дня Чорнобильської трагедії:
-          виховні години «Чорнобиль не має минулого»;
-          єдиний урок «Чорнобильський дзвін».

  
26.04.
         
Вчитель екології, класні
        керівники



7.


Зробити аналіз стану правопорушень по класах, школі.


до 30.04.

ЗВР, класні керівники


8.

Робота волонтерських загонів щодо допомоги ветеранам Другої Світової війни та учасникам АТО.

протягом квітня

Класні керівники


Травень. «Спорт! Спорт! Спорт!»
(місячник спортивно-оздоровчого виховання)


№ з/п


Заходи

Дата проведення

Відповідаль-ний

Відм. про вик.

1.


Спортивно-масові заходи (за окремим графіком).

протягом травня

Вчителі фізичного виховання

2.





3.

До Дня Перемоги:
-        акція щодо впорядкування могил загиблих воїнів, меморіальних знаків;

-          урок--реквієм, присвячений 71-й річниці Великої Перемоги 



1-9.05.


Класні керівники, вчитель історії



3.

День Матері. Звітний концерт „Яка святиня – мамина любов”.

 Конкурс-виставка  дитячих малюнків „Я матері букет підношу”
15.05
ЗВР, класоводи, класні керівники, вчитель музичного мистецтва


4.

Засідання Ради профілактики правопорушень.


3 тиждень

ЗВР


5.

Складання плану проведення літніх канікул.


до 20.05.

ЗВР, класні керівники



6.


Участь у Святі Героїв.

 22.05.

ЗВР, керівники гуртків



7.

Свято Останнього дзвоника.


30.05.

ЗВР, вчитель музичного мистецтва



8.

Зробити аналіз стану правопорушень по класах, школі. Звіт з право виховної роботи за ІІ семестр.


до 30.05.

ЗВР, класні керівники


9.

Робота волонтерських загонів щодо допомоги ветеранам Другої Світової війни та учасникам АТО.


протягом травня

Класні керівники


Червень. «Попереду канікули! Ура!»
(місячник трудового виховання)


№ з/п


Заходи

Дата проведення

Відповідаль-ний
Відм. про вик.

1.


Свято захисту дітей.

1.06.

ЗВР, класоводи та класні керівники


2.


Випускний вечір для учнів 11 класу.

....06.



3.


Складання списків оздоровлення та відпочинку дітей влітку.


до 5.06.

Класні керівники


4.


Урочисте вручення свідоцтв учням 9 класу.

...06.

Класний керівник


5.


Аналіз виховної роботи за рік. Висвітлення інформації на сайті школи.


до 10.06.

ЗВР, класні керівники, керівники гуртків



ГРАФІК
ВИХОВНИХ ЗАХОДІВ
на 2015-2016 н. р.
№ з/п
Тематика заходу
Дата проведення
Відповідальний
Відмітка про виконання
1
День знань
01.09
        Кузняк І Є.

2
   День спортовця
Вересень
Вчитель фізичного вихов.

3
Квітковий вернісаж
16-18 вересня
Вчителі біології

4
    День туризму
25.09
Класні керівники,
5-11 класи

5
День вчителя
02.10
Немець М.П.,
 11 клас

6
Свято покрови. День створення УПА
   14.10
Керівники гуртка «Джура-Сокіл»

7
Сурми звитяги
Жовтень
    Горна О.П.,
     Кузняк І.Є.

8
   День писемності
09.11
Вчителі-філологи

9
    День ЗСУ
04.12
Горна О.П.,
6 клас

10
Андріївські вечорниці
12.12
Лагода Л.В.,
 9 клас

11
Свято Миколая
18.12
Голод Т.Б.,
7 клас

12
КВК
30.12.
Харкевич Г.Я.,
10 клас

13
Вифлеємський вогонь
січень
Лаврін Д.М.
Приступа Л.Я.

14
День соборності
22.01.
Немець М.П.

15
Бій під Крутами
29.01.
Немець М.П.

16
Зустріч з випускниками
07.02.
Немець М. П.,
 11 клас

17
День св.. Валентина
14.02.
Харкевич Г.Я.,
10 клас

18
Героям Небесної Сотні присвячується
20.02.
Немець М.П.
Кузняк І.Є.

19
Свято бабусь
27.02.
Класоводи

20
Свято 8 березня
08.03.
Деленко С.П.,
8 клас

21
Шевченківські дні
10.03.
Голод Т.Б., Кузняк І.Є., Мачинська Н.В.

22
День сміху, солодкий ярмарок
01.04
Голод Т.Б., 7 клас

23
Тиждень духовності
30.03.-03.04.
Вч. христ.етики

24
Великодні свята
15.04.
Вч. христ.етики, Лаврін Д.М., Кульбіда Ю.І.

25
Чорнобиль не має минулого часу..
27.04.
Лагода Л.В.,
9 клас

26
Свято Матері
08.05.
Кузняк І.Є.
Горна О.П.

27
Свято героїв
17.05.
Вч. захисту Вітчизни

28
Свято останнього дзвоника
29.05
Кузняк І.Є.
Горна О.П.

29
Випускний вечір
30.05
Немець М.П., Горна О.П., Кузняк І.Є.


                                      
                                                     Директор школи                   Є.М. МАТВІЇВ

Немає коментарів:

Дописати коментар